Metal FoReVeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıkralar :)

Fıkralar :) Empty Fıkralar :)

Mesaj  Misafir Cuma Ağus. 29, 2008 2:30 pm

Amerikada yüksek bir binanın 120. katı, en üst katta bİr roof'un barında iki kişi oturmaktadır. Bir zaman sonra iki kişi arasında muhabbet koyulaşmıştır. Adamlardan birisi diğerİne ;
- Bu binanın ilginç bir özelliği var. 43. kat hizasında muazzam bir içe çekim var. Kendini buradan attınmı, 43. kata geldiğinde adamı içeri çekiyor ve oradaki bir daireye yumuşakça iniyorsun. Diğeri
- Hadi canım sende olurmu öyle şey.
- Valla doğru. İnanmassan göstereyim. der ve... kendisini aşağı atar diğer adam heyecanla onu izler. Hakikaten atlayan adam 43. kata geldiğinde oradaki katlardan birisinde durur ve içeri doğru süzülür. Biraz sonra atlayan adam geri döner,
- Nasıl inandınmı, bak bir daha yapayım da gör der ve kendini tekrar atar olay aynen tekrarlanır ve adam 43. kattan içeri girdikten hemen sonra geri döner. Bunu gören diğer adam ikna olur ve aynısını uygulamak ister ve he hemen atlar. Ama oda ne 43. kata geldiğinde duramaz, 43 23 10 9 8 3 2 1 derken şap diye yere yapışır ve ölür. Barmen diğer adama döner ve ;
- Yaa Supermen çok i... nesin. Bu günkü bu kaçıncı gariban öldürdüğün ?

Temelin karısı köyündeki doktorla işi pişirmiş. Bu durum herkesin diline düşmüş ama kimse Temel'e söyleyemiyor. Herkes nasıl anlatacağız bu işi derken, Dursun atlamış;
- Merak etmeyin uşaklar ben söylerum. Akşam olmuş Temel kahveye gelmiş, Dursun şöyle bir gerinip köşeden yüksek sesle Temel'e doğru bağırarak;
-Ha Temel uşağum, senin Fadime ne zaman profösör olayi daaa?
- Ula Dursun şaşırdin mu, benim karı daha okumayi bile sökemedu, profösör olmak nerden ciktu? Ne pileyumm; köyde herkes Fadime yüksek lisansını yaptı, Doktora veriyor diyorlarda ondan sormuşumdur..

Soyguncunun biri bir bankaya girmiş. Çekmiş silahını havaya ateş etmiş. Herkesin yere yatmasını istemiş. Kasalardaki paraları toplamış ve kapıya doğru yönelmiş. Tam çıkacakken oradaki bir adama sormuş: 'Beni gördün mü ?' Adam şaşkınlıkla 'Evet gördüm.' deyince çekmiş tabancasını adamı alnından vurmuş. Tam tekrar kapıya hamle etmiş ki kapının yanında bir karı koca duruyor. Adama sormuş: 'Beni gördün mü ?' Adam gayet soğukkanlı bir şekilde yanıtlamış: 'Valla ben hiçbirşey görmedim, ama benim hanım gördü sanıyorum.

Misafir
Misafir

Fıkralar :) Empty Geri: Fıkralar :)

Mesaj  Misafir Cuma Ağus. 29, 2008 2:30 pm

Yaşlı bir çiftçi trafik kazasında mağdur olduğu gerekçesiyle, mahkemede savunmak yapmaytaydı. Kazaya sebep olan nakliye firmasının avukatı sordu:
-Kaza yerine gelen polis ekibine "İyiyim" demediniz mi? Çiftçi ifadesine başladı:
-Traktörümün arkasında besili ineğim sarıkız ile birlikte giderken, bu nakliye şirketinin kamyonu...... Avukat sözünü kesti;
-Ayrıntıları sormuyorum, yalnızca şu soruya cevap verin. Kaza yerine gelen polis ekibine "İyiyim" Dediniz mi? Demediniz mi?
-Şimdi efendim, biz sarıkız ile birlikte giderken........ Avukat yine çiftçinin sözünü kesti ve hakime dönerek:
-Efendim, Bu adam kaza yerine gelen polis ekibine, kendisine durumunu sorduğu zaman "Çok iyiyim" demişti. Şimdi aradan 3
-4 hafta geçtikten sonra mağduriyetini öne sürerek, müvekkilimi dava ediyor. Lütfen kaza sırasında iyi olduğunu söyleyip söylemediği konusunda ki soruma doğrudan cevap vermesini söyler misiniz? Hakim:
-Bir dakika. Önce şu sarıkız hikayesini duymak istiyorum. Çiftçi hakime teşekkür edip, ifadesini sürdürür:
-Bu nakliye şirketinin kamyonu traktörüme çarptığında, ben bir hendeğe, sarıkız başka bir hendeğe savrulduk. Sersemlemiş bir halde yatarken, diğer taraftan sarıkızın yanık yanık böğürmelerini duyabiliyordum. Belli ki çok acı çekiyordu. O sırada hemen ordan geçmekte olan polis ekibi durdu ve memurlardan birisi gidip diğer hendekte yatan sarıkıza baktı. 1, 2 dakika sonra da tabancasını çıkarttı ve inlemekte olan sarıkızı iki kaşının ortasından vurdu. Ardından elinde dumanı tüten tabancası ile yanıma geldi ve bana "Sen nasılsın Amca" diye sordu. Siz olsanız ne cevap verirdiniz?

Bush ölmüş, cehenneme gitmiş. Zebanibaşı 'Tamam' demiş, 'Amerikadan gelenler için özel bölmemiz var. Ama üç kişilik. Hepsi de dolu. Senin günahın hepsinden fazla olduğu için seçme şansı senin olacak. Birini affet, yerine sen geç. 'Bush ilk hücreye girmiş, bakmış Nixon elinde balyozla taş kırıyor. Başında da bir Vietnamlı onu kamçılıyor. 'Yok' demiş, 'Benim zaten biraz omuzun ağrıyor, taş kıramam'. İkinci hücrede, Babası Bush'u bulmuş. Irak savaşı ardından petrole bulanmış Körfez suyundan bir havuza dalıyor, tam çıkınca bir daha dalmak zorunda kalıyor. 'Aman' demiş Bush,gözü korkmuş, 'Benim yüzmeyle aram öteden beri iyi değildir. 'Üçüncü hücrede Clinton varmış. Sırtüstü bir yatağa İsa vaziyetinde bağlanmış, çıplak, Monica'da yatakta ve Clintona'a en iyi bildiği işi yapıyor. Bush'un ağzı kulaklarına varmış, 'Tamam' demiş, 'Bu cezayı kabul ediyorum'. Zebanibaşı bir tuhaf bakmış, 'Emin misin?' diye sormuş. 'Eminim' demiş Bush. 'Sen bilirsin' diye kafasını sallamış Zebani, sonra hücrenin kapısını açıp bağırmış: 'Tamam Monica, serbestsin!'

Misafir
Misafir

- Similar topics